Masáže, pedikúra:
Vlasta Hradilová
Tel: 606 470 996

Nabízím klasickou, mokrou pedikúru.

     V základní ceně 180 Kč je zahrnutá lázeň, zkrácení nehtů, úprava nehtové ploténky a kůžičky, zbavení zrohovatělého nánosu na chodidle jednorázovým skalpelem a masáž chodidla vhodným ošetřujícím přípravkem.

     U zarostlých nehtů, kuřího oka, ztluštělé nehtové ploténky, nebo lakování a zdobení nehtů se pak odvíjí cena podle náročnosti a použití přípravků....

     Na informace o následné péči, odborné posouzení a doporučení potřebných rad máme hodinu průměrné doby této základní služby.

     Případné lakování nehtů na nohou se zde odehrává bez komplikovaných ohýbaček a podivných dřepů, pro vás maximálně pohodlně, v nabídce je škála různých barev laků a zdobení.

     V jarním a letním období je ženami žádanou službou gelová nehtová modeláž. Je možné vybrat klasiku nebo francouzskou modeláž. Mám velký výběr laků a také barevné gely, každý si vybere, dle svého vkusu. Také je možné malovat na nehty různé motivy a doplnit je kamínky nebo ozdobit jinou technikou. Toto je velmi efektní a žádané. Cena se odvíjí od použitého materiálu v rozmezí 250 – 300 Kč.

     Chladné podzimní období a zima pak žádá prohřátí a relax končetin Thajskou masáží, která nohy uvolní a promastí kvalitním krémem. Doba trvání masáže je cca 45 -50 minut. Cena této služby je 300 Kč.

Na výše uvedené ošetření je potřeba objednat se na čísle 606 470 996

 
Copyright © 2011 - Designed by Jan Hradil